PRVNI3 - 20% sleva na první 3 zásilky při objednávce předplatného!


Časté dotazy

  • Káva

Nejdůležitější je, aby byl obal vzduchotěsně uzavřený - některá balení mají proto znovu-uzavíratelné otevírání, nebo použijte nějakou nádobu, kterou máte doma.

Co se doby skladování týče, doporučujeme vám spotřebovat balení, než vám dorazí balení další - tedy přibližně do 30 dnů.

Ke každé kávě přikládáme i informace o pražírně odkud pochází a tip na kavárnu, kde si kávu můžete vychutnat. Pokud text už fyzicky nemáte, najdete ho také ve vaší emailové schránce.

Některé způsoby přípravy najdete přímo na našem webu, nebo různě na internetu. Dále také některé pražírny pořádají kurzy, kde vás to naučí.

Pro předplatné: Záleží na vás. V rámci objednávky si můžete vybrat (hrubost či jemnost vybereme podle způsobu přípravy z dotazníku).

Pro ostatní objednávky: V rámci procesu objednání si vyberete, jestli chcete kávu zrnkovou či mletou (a pro jaký způsob přípravy ji namlít).

Abyste docílili co nejlepší chuti, doporučujeme namlít kávová zrna až těsně před samotnou přípravou.

Určitě nám dejte vědět pomocí hodnocení, které posíláme na email po každé zásilce. To nám pomůže upravit výběr káv tak, abychom se s tou další již strefili.

A co s balením, co máte doma? Pokud se vám chuť opravdu příčí, v takovém případě můžete kávu nabídnout třeba někomu z rodiny nebo přátel.

Snažíme se, aby byla co nejčerstvější - spolupracujeme s pražírnami a balíčky odesíláme tak, abychom to mohli dobře naplánovat a pražírna mohla upražit kávu těsně před odesláním k vám domů.

Za období kdy je káva "nejčerstvější" považujeme 4. - 30. dní od upražení. Obvykle vám však při správném uchovávání může vydržet až 6 měsíců.

  • Doručování a přeprava

Napište nám na vase@kavovedobrodruzstvi.cz a společně to vyřešíme.

Napište nám na vase@kavovedobrodruzstvi.cz a společně to vyřešíme.

Na adresy v České Republice.

V současné chvíli zásilky odesíláme přes Zásilkovnu, a to buď doručení kurýrem nebo na výdejní místo. Po odeslání zásilky vám pošleme sledovací číslo.

První zásilka dorazí během 7 - 14 dnů. O přibližném termínu vás budeme informovat na email. Následující zásilky pak podle toho jak jste si zvolili při objednávce.

V případě, že chcete změnit frekvenci zasílání, kontaktujte nás pomocí formuláře níže nebo na email vase@kavovedobrodruzstvi.cz

  • Předplatné a platby

Napište nám na vase@kavovedobrodruzstvi.cz a my to nastavíme, podle vašich potřeb.

Napište nám na vase@kavovedobrodruzstvi.cz.

Za předplatné platíte platební kartou prostřednictvím naší platební brány (Stripe).

Při objednávce zadáte svoje údaje a zaplatíte za první období. Další platbu si strhneme vždy po odeslání poslední objednávky, automaticky.

  • Pro pražírny

Napište nám na vase@kavovedobrodruzstvi.cz.